Mango Kwane Wilco Jiskoot
Waterscouting in Baarn
Kom een keertje helpen Kom een keertje kijken

Contact

Zoek je contact met een specifiek persoon bij de MKWJ? Hieronder zijn de verschillende contactgegevens te vinden. Je mag ons ook altijd gewoon een berichtje sturen!

Teamleider Waterwelpen

Fabiana "Kottick" Schaap
kottick@mkwj.nl

Teamleider Zeeverkenners

Kjeld Soppe
kjeld@mkwj.nl

Teamleider Wilde Vaart

Alex van Marle
06 49374851
alex@mkwj.nl

Contactpersoon Stam

Kjeld Soppe
kjeld@mkwj.nl

Contactpersoon Eem-team

Tiemen Tuinstra
tiemen@mkwj.nl

Voorzitter

Vacant


Secretaris

Kjeld Soppe
info@mkwj.nl

Penningmeester

Albert Koster
albert@mkwj.nl

Verhuur/Gebouwbeheer

Daniel Valstar
stichting@mkwj.nl

Stichting

Bart van de Goor
stichting@mkwj.nl

Locaties

Wilco Jiskoot Huis postadres

Dit is onze locatie in Baarn, hier zijn de Waterwelpen in de winter, met het bos op 5 minuten loopafstand.

Adres: Dillenburglaan 1, 3743 AV, Baarn

Mango Kwane Huis

Dit is onze locatie aan de Eem in Baarn, op het eiland vlakbij Eembrugge. Dit eiland ligt voor zowel Baarn als Eemnes en Amersfoort op fietsafstand.

Adres: Ocrieteiland 8,3741 LD, Baarn